Frekans Enerji

FREKANS ENERJİ

Frekans Grup Enerji; Daire giriş istasyonu (DGİ), ısı sayacı (kalorimetre) ve ısı payölçer sistemlerinin satışı, sistem kurulumu ve satış sonrası teknik servisi konusunda sektörünün en büyük üretici firmaları olan Kozanlar A.Ş., ve Baylan A.Ş. firmalarının tek yetkili firması olarak çalışmaktadır.

Isı paylaşım sektöründe ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda 2010 yılında faaliyetlerine başlamış, kısa sürede istikrarlı ve sürekli büyüyen bir organizasyon yapısına kavuşmuştur.

Isı paylaşım sektörünün en tecrübeli ekibi bünyesinde yer almaktadır.

Isı sayacı (kalorimetre), su sayacı, ısı pay ölçer (ısı ölçer) ve Daire Giriş İstasyonu (DGİ) satışının yanı sıra satış sonrası servis hizmetlerini güçlü teknik alt yapısı ve ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Süreç içerisinde müşterilerinin ihtiyacı olan ısı sayacı periyodik muayene işlemleri için, Türkak onaylı laboratuvarını kurarak Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yetki verilmiş “Yetkili Isı Sayacı Servisi” şubesini de hizmete açmıştır.

Ankara ve İstanbul merkezli Yetkilendirilmiş Ölçüm Şirketi (YÖŞ) olarak yüz binin üzerinde konutun ısınma giderlerinin paylaşım hizmetini vermekte ve birçok projeye kalorimetre/ısı payölçer okuma sistemi kurmaktadır.

İstanbul ve Ankara’da kendi bünyesinde, İzmir, Konya, Eskişehir, Denizli ve birçok ilimizde bayilikleri aracılığı ile her türlü satış, ısı ölçer (ısı sayacı) okuma, teknik servis ve daire giriş kat istasyonu (substation) periyodik bakım konusunda hizmet vermektedir.

frekansenerji